Німецько-українські осінні школи ДААД 2021

З великим задоволенням повідомляємо про німецько-українські осінні школи DAAD "Уроки біомедицини, отримані з нанотехнологій та штучного інтелекту", які відбудуться у двох прекрасних українських містах - у Харкові з 27 вересня по 1 жовтня 2021 року та у Києві з 4 по 8 жовтня 2021 року.

Школи присвячені актуальним питанням нанотехнологій і штучного інтелекту як міждисциплінарної основи розвитку наномедицини та мають на меті залучити німецьких і українських вчених для спільної роботи і обміну досвідом під гаслом “Наука сьогодні - це медицина на завтра”. Школи матимуть насичену наукову, а також захоплюючу культурну програми, що висвітлюватимуть особливості життя та навчання у Німеччині, німецьку освіту та науку. Поміж ними пропонується курси м’яких навичок (soft skills), які допоможуть молодим учасникам у побудові успішної кар’єри.

Високомотивовані аспіранти та молоді дослідники галузей наук про життя та комп’ютерних наук щиро запрошуються подавати заявки!

Деталі на сайті - https://www.nano-ai-biomed.de/welcome-ukr