Корисна інформація

Оформлення наукової роботи

Дисертація оформлюється згідно з вимогами, що затверджені наказом № 40 МОН України від 12.01.2017р.
Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора наук, доктора філософії готується державною мовою у вигляді спеціально підготовленої наукової праці на правах рукопису в твердій або м’якій палітурці та в електронній формі. 

Правила бібліографічного опису

Список використаної літератури відображає роботу автора зі збору та аналізу літератури, дозволяє зробити висновок про ступінь фундаментальності проведеного дослідження і охоплює документи, використані при написанні наукової роботи.
Будь-яка наукова робота супроводжується списком літератури, складати який необхідно за певними правилами.

Цитування в наукових роботах

При написанні наукової праці автору важливо демонструвати широту досліджень та цікавість до публікацій інших авторів, підтверджувати власні аргументи висловами з інших джерел. Для цього використовується запозичений з інших джерел текст. Науковий етикет вимагає оформлення тексту як цитати та забезпечення його посиланням на джерело, з якого було запозичено цей текст. Посилання також є важливим для збереження авторських прав

Оформлення бібліографічних посилань та бібліографічних списків посилань у наукових роботах

Обов’язковим компонентом будь якої наукової роботи є наукове цитування. У наукових роботах наводяться посилання на джерело з якого запозичено матеріали або окремі результати або на ідеї та висновки яких розробляються проблеми завдання питання вивченню яких присвячена робота.